2,422 views

Наша команда

Громадсько-політичний Рух “Справедливість” Валентина Наливайченка

Рівненська обласна парторганізація

керівник – Сидорук Анатолій Володимирович

заступник керівника – Сачевчич Олександр Іванович

керівник молодіжного крила Рівненщини – Сучик Олена Сергіївна

Рівненська міська парторганізація

керівник – Максименко Тарас Анатолієвич

Сарненська районна парторганізація

керівник – Іванюк Василь Петрович

Сарненська міська парторганізація

керівник – Ткаленко Костянтин Віталійович

Чудельська сільська первинна парторганізація

керівник – Абрамчук юрій Ростиславович

заступник – Абрамчук Вікторія Анатоліївна

Тутовицька сільська первинна парторганізація

керівник – Губеня Ірина Володимирівна

заступник – Гамза Тетяна Яківна

Стрільська сільська первинна парторганізація

керівник – Кузнець Іван Юрійович

заступник – Рабчук олександр Леонідович

Степанська селищна первинна парторганізація

керівник – Мартинюк Тетяна Петрівна

заступник – Білик Олексій Іванович

Селищенська сільська первинна парторганізація

керівник – Никончук Галина Миколаївна

заступник – Абрамчук Наталія Федорівна

Клесіська селищна первинна парторганізація

керівник – Покита Ігор Васильович

заступник – Шіпко Василь Олександрович

Ремчицька сільська первинна парторганізація

керівник – Дмитришина Юлія Вікторівна

заступник – Нікітчук ольга Павлівна

Немовицька сільська первинна парторганізація

керівник – Никонорова Оксана Григорівна

заступник – Мичка Ірина Миколаївна

Люхчанська сільсська первинна парторганізація

керівник – Симончук Любов Миколаїівна

заступник – Симончук Марина Сергіївна

Любиковецька сільська первинна парторганізація

керівник – Шкодич Петро Іванович

заступник – Покидько Петро Олександрович

Кузьмівська сільська первинна парторганізація

керівник – Кузьмичук Василь Васильович

заступник – Ветров Валерій Володимирович

Кричильська сільська первинна парторганізація

керівник – Бондарчук Ніна Борисівна

заступник – Арсентєва Катерина Павлівна

Коростської сільської первинної первинної організації

керівник – Комар Нані Василівна

заступник – Команр Сергій Петрович

Карасинська сільська первинна парторганізація

керівник – Шкодич Микола Павлович

заступник – Тверда Оксана Миколаївна

Кам’яна-Случанська сільська первинна парторганізація

керівник – Михаревич Галина Никифорівна

заступник – Плотка Оксана Леонідівна

Стрільська сільська первинна парторганізація

керівник – Кузнець Андрій юрійович

заступник – Рабчук Олександр Леонідович

Великовербчська сільська первинна парторганізація

керівник – Бікус Оксана Володимирівна

заступник – Левчук Галина Адамівна

Млинівська районна парторганізація

керівник – Чигринюк Тарас Миколайович

Млинівська селищна первинна парторганізація

керівник – Рибальченко Руслан Тарасович

заступник – Ярмолюк Валерій Іванович

Маслянська сільська первинна парторганізація

керівник – Зух Анатолій Миколайович

заступник – Шалайко Віктор Михайлович

Перевередівська сільська первинна парторганізація

керівник – Сергієнко Микола Миколайович

заступник – Ткачук Сергій Дмитрович

 Корецька районна парторганізація

керівник – Данилюк Володимир Леонідович

Костопільська районна парторганізація

керівник – Луцов’ят Олександр Васильович

Костопільська міська парторганізація

керівник – Гречко Тарас Володимирович

 Здолбунівська районна парторганізація

керівник – Сакулін Анатолій Васильович

Здолбунівська міська парторганізація

керівник – Берещук Валерій Іванович

Глинська сільська первинна парторганізація

керівник – Середюк Олена Петрівна

заступник – Нагорнюк Анжеліка Євгеніївна

Здовбицька сільська первинна парторганізація

керівник – Боярчук Володимир Анатолієвич

заступник – Сірак Людмила Іванівна

Кунинська сільська первинна парторганізація

керівник – Муха Сергій Миколайович

заступник – Дацишин Василь Володимирович

Мізоцька селищна первинна парторганізація

керівник – Омельчук Олександр Михайлович

заступник – Ревюк Віктор Іванович

 Рівненська районна парторганізація

Квасилівська селищна первинна парторганізація

керівник – Котюк Наталія Борисівна

заступник – Стригун Володимир Валентинович

Клеванська селищна первинна парторганізаці

керівник – Верцеха Андрій Михайлович

заступник – Серед Ігор Юрійович

 Березнівська районна парторганізація

керівник – Бондар Олександр Кирилович

Варашська міська парторганізація

керівник – Литвин Віра Андріївна

Володимирецька районна парторганізація

керівник – Березюк Ярослав Михайлович

Гощанська районна парторганізація

керівник – Коцик Андрій Володимирович

Гощанська селищна парторганізація

керівник – Корчемний Ігор Михайлович

Зарічненська районна парторганізація

керівник – Мосійчук Анатолій Миколайович

Зарічненська селищна парторганізація

керівник – Конопліцька Світлана Андріївна

заступник – Петровець Ігор Володимирович

Локницька сільська первинна парторганізація

керівник – Кушнерук Олександр Григорович

заступник – Репецька Ольга Іванівна

Неньковецька сільська первинна парторганізація

керівник – Бай Тетяна Василівна

заступник – Дичук Микола Миколайович

Річицька сілька первинна парторганізація

керівник – Палій Наталія Станіславівна

заступник – Мосійчук Петро Миколайович

Серницька сільська первинна парторганізація

керівник – Полюхович Семен Семенович

заступник – Полюхович Оксана Василівна